- POWERWALKER

Безплатна Доставка


Непрекъсваемите токозахранващи устройства от серията PowerWalker VFI 1000-3000 ICT/ICR IoT са от ново поколение. Посредством интуитивно приложение предлагат възможност за облачен мониторинг. Лесни за инсталация и поддръжка, те позволяват проследяване на работата и локализиране на проблемите в реално време, независимо къде се намирате.
IOT решение с облачна интеграция и WinPower приложение;
Свързване чрез LAN кабел или WLAN модем;
Онлайн технология с двойно преобразуване;
Фактор на мощността: PF 1.0
Чист синусоидален изход;
Оптимизирано управление на батериите (OBM) запо-дълъг живот на батериите;
За повече информация: www.powerwalker.com
Поддръжка на генератор;
Многофункционален LCD дисплей с потъмняващ екран.
Непрекъсваемите токозахранващи устройства от серията PowerWalker VFI 1000-3000 ICT/ICR IoT са от ново поколение. Посредством интуитивно приложение предлагат възможност за облачен мониторинг. Лесни за инсталация и поддръжка, те позволяват проследяване на работата и локализиране на проблемите в реално време, независимо къде се намирате.
IOT решение с облачна интеграция и WinPower приложение;
Свързване чрез LAN кабел или WLAN модем;
Онлайн технология с двойно преобразуване;
Фактор на мощността: PF 1.0
Чист синусоидален изход;
Оптимизирано управление на батериите (OBM) запо-дълъг живот на батериите;
За повече информация: www.powerwalker.com
Поддръжка на генератор;
Многофункционален LCD дисплей с потъмняващ екран.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Технология | Online |
| Звукова сигнализация | Да |
| Изходяща мощност | 2000 VA/ 2000 W |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Изходни конектори | 8x IEC C13 |
| Входни конектори | C20 |
| Контролен панел | LCD |
| Входно напрежение | 110-300 VAC |
| Изходно напрежение | 200/208/220/230/240 VAC (откл. 10% при 208V, 20% при 200V) |
| Форма на изходното напрежение | Чиста синусоида |
| Брой батерии | 6 |
| Модел батерия | 12V/7Ah |
| Допълнителни батерии | Възможност за добавяне на допълнителни батерии |
| Размери | 438 x 85.5 x 600 mm |
| Слотове за свързване | USB |
| Слотове за свързване | RS-232 |
| Слотове за свързване | EPO |
| Слотове за свързване | Extension Slot |
| Време за зареждане | 3ч до 90% |
| Шум | < 50dB |
| Изходна честота | ±0,2Hz (режим батерии) |
| Аларма | Да |
| Тегло | 23.20кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Топология | Онлайн / Двойно преобразуване |
| Капацитет (VA) | 2000 |
| Изходна мощност (W) | 2000 W |
| Брой контакти (count) | 8 |
| Тип контакти | IEC C13 |
| Форм фактор | Tower / Rack |
| Време при половин товар (min) | 12 min |
| Изходна форма | Чиста синусоида |
| USB комуникация | Да |
| Мрежово управление | Да |
| LCD дисплей | Да |
| AVR стабилизация | Да |
| Hot-Swap батерии | Да |
| Тегло | 23.20кг |
UPS POWERWALKER VFI 2000 ICR IoT PF1 2000VA/2000W, On-Line
Осигурете максимална защита за вашето критично оборудване с UPS POWERWALKER VFI 2000 ICR IoT – истински онлайн UPS с двойно преобразуване, осигуряващ 2000VA/2000W чиста синусоида. Благодарение на вградената IoT свързаност можете да го наблюдавате и управлявате дистанционно от всяко място.
Ключови Предимства
- Истинско онлайн двойно преобразуване — Пълна изолация от смущения в мрежата, нулево време за превключване и стабилно изходно напрежение.
- IoT свързаност — Вграден мрежов модул за дистанционно наблюдение, известяване и управление през уеб браузър или SNMP.
- Чиста синусоида на изхода — Съвместимост с чувствителна електроника, сървъри и захранвания с активна PFC корекция.
- LCD дисплей — Информация за входно/изходно напрежение, натоварване, капацитет на батериите и режим на работа в реално време.
- Hot-Swap батерии — Смяна на батериите без изключване на свързаното оборудване, максимална непрекъснатост на работа.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Топология | Онлайн / Двойно преобразуване |
| Капацитет (VA) | 2000 VA |
| Изходна мощност (W) | 2000 W |
| Брой контакти | 8 |
| Тип контакти | IEC C13 |
| Форм фактор | Tower / Rack |
| Време при половин товар (min) | 12 min |
| Изходна форма | Чиста синусоида |
| USB комуникация | Да |
| Мрежово управление | Да |
| LCD дисплей | Да |
| AVR стабилизация | Да |
| Hot-Swap батерии | Да |
Какво има в кутията
- UPS устройство
- USB кабел
- Ethernet кабел
- Софтуерен диск
- Ръководство за потребителя
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







